Akrylátové omítky

TENKOVRSTVÁ FASÁDNÍ OMÍTKA - delap STRUKTURAL


Používá sa na fasády, jako tenkovrstvá omítka v tloušťce 1,5-2,0 mm s výbornou přilnavostí a krycí schopností. Nanáší se nerezovými hladítky. Je umývatelná, paropropustná.

Barevnost:

600 barevných odstínů OMIFLEX.

Použití: Dekorační, tenkovrstvá, vodou ředitelná omítka na bázi akrylátu v tloušťce 1,5 - 2 mm s výbornou přilnavostí a krycí schopností.

Používá sa na fasády, sloupy, stěny, jako dekorační prvek pro exteriér a interiér. Vytváří homogenní vzhled beze spár.

Vlastnosti: Omítka je světlostála a omyvatelná, odolná proti oděru, dešti, je paropropustná, nepodléhá stárnutí. Specifická hmotnost: 1700 kg/m3.

Spotřeba: Přibližně 1,5 - 2,5 - 3 kg/m2 - závisí od povrchu, tloušťky nanesené vrstvy, velikosti použitých drcených kamenů a příslušné struktury.

Zpracování: Je zpracovatelná v dodané formě podle potřeby, je možné upravit hustotu přidáním vody (max.0,1l do 25kg).

Nanáší se na čistý, rovný, suchý a odmaštěný podklad. Je nutné použít výrobek delap PENETRA barevně upravený k barvě použité omítky. Nanáší se v rovnomerné tloušťce nerezovým nářadím a po částečném zaschnutí (10 - 15min., podle počasí), vyhladit hladítkem z umělé hmoty nebo ze dřeva. Kruhovým nebo přímým pohybem dosáhnete požadovanou strukturu.

 

Doba schnutí:

Po 2 - 3 hodinách je odolná proti dešti a prachu. Konečné schnutí je po 48 hodinách. Pracujte při teplotě od +10°C do +25°C.

Balení:

12.5kg, 25kg

Vyrábí se ve verzích:

a) rýhovaná struktura R-1,5mm | R-2mm

b) hlazená struktura H-1,5mm | H-2mm

 

Výrobce předpokládá při aplikaci základní odborné vědomosti. Před použitím je nutné uvedené materiály důkladně rozmíchat elektrickým míchadlem po dobu 3 - 5min.