Mozaiky

DEKORAČNÍ MOZAIKOVÁ OMÍTKA

 

Dekorační omítka z drcených kamenů, barevných a nebarevných křemičitých písků spojených speciálním lepidlem. Používá se na sokly, fasády, sloupy jako dekorační prvek pro exteriér a interiér. Vytváří homogenní vzhled beze spár, nanáší se nerezovými hladítky. Je paropropustný a omyvatelný. Barevná škála je neomezená.

Použití:

Dekorační, tenkovrstvá, vodou ředitelná omítka na bázi akrylátu s výbornou přilnavostí a krycí schopností. Je navržena jako konečná úprava pro stavby a objekty. Používá sa především na sokly, sloupy, pilíře, do interiéru a exteriéru. Má estetický vzhled. Aplikuje sa na stabilní, nenasákavé podklady.

Vlastnosti:

Je odolná proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti, mrazu, oděru. Je omyvatelná, paropropustná, mrazuvzdorná. Specifická hmotnost: 1700kg/m3.

Spotřeba:

3,5 - 5kg/m2, závisí na rovnosti podkladu, tloušťky nanesené vrstvy a použitých granulí.

Zpracování:

Je zpracovatelná v dodané formě, podle potřeby je možné upravit hustotu přidáním vody (max.0,1l do 25kg). Nanáší se na rovný, čistý, suchý, vytvrzený podklad. Při použití na sokly musí být podklad nenasákavý. Nutno použít výrobek delap PENETRA barevně přizpůsobený k barvě použité omítky. Nanáší se v rovnoměrné tloušťce nerezovým nářadím.

Doba schnutí:

Závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu. Pracujte při teplote od +10 do +25°C.

Balení:

15kg, 25kg