ThermoIN

Štuková omítka hladká / jemná frakce

zrnitost: 0-0,5mm

Termoizolace je pojem, který v současné době zajímá stále větší počet majitelů rodinných domů a bytových jednotek. Důvod je prostý. Při rostoucích cenách energií je termoizolace domů výhodnou investicí, která výrazným způsobem zlevní náklady na teplo a navíc znamená zhodnocení domu či bytové jednotky při případném prodeji nemovitosti.

Na trhu již existuje celá řada možností jak zlepšit tepelnou izolaci domů. Mezi nejrozšířenější varianty patří zateplování pěnovým polystyrenem nebo minerální vatou. Novinkou na trhu jsou směsi nové generace české společnosti Satsys Technology a.s., která vám představuje řadu tepelně-izolačních omítek ThermoIn.

Jedná se o moderní multifunkční výrobky, které byly vyvinuty na základě nejnovějších principů v oboru stavební tepelné fyziky. Směsi jsou určené k provádění zevních a interiérových omítek s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, které v součastnosti nemají na trhu přímého konkurenta.

Díky svým vyjímečným hydrofobním a vzduchopropustným vlastnostem napomáhají omítky ThermoIn včasně odstranit vlhkost, čímž zamezují vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř konstrukce a vytváří zdravé a bezpečné prostředí v obytných prostorách. Přírodní struktura materiálů ThermoIn zajištuje velmi kvalitní zvukovou izolaci a v prostoru aktivně napomáhá k vytvoření akustického prostředí zabraňujího ozvěnám.

Porovnáme-li materiály řady ThermoIn s běžnými stavebními izolanty, zjistíme, že řada ThermoIn je pevnější, trvanlivější, univerzálnější, více odpuzuje vodu, ekologičtější a je odolnější vůči mrazu, mechanickému poškození a vzniku trhlin. Materiál neobsahuje karcinogenní látky a má certifikáty "The Green Organisation", "Blue Angel".