ThermoUm

Tepelně izolační omítky nové generace

Termoizolace je pojem, který v současné době zajímá stále větší počet majitelů rodinných domů a bytových jednotek. Důvod je prostý. Při rostoucích cenách energií je termoizolace domů výhodnou investicí, která výrazným způsobem zlevní náklady na teplo, a navíc znamená zhodnocení domu či bytové jednotky při případném prodeji nemovitosti.

Na trhu již existuje celá řada možností jak zlepšit tepelnou izolaci domů. Mezi nejrozšířenější varianty patří zateplování pěnovým polystyrénem nebo minerální vatou. Novinkou na trhu jsou směsi nové generace české společnosti Satsys Technology a.s., která vám představuje řadu tepelně-izolačních omítek ThermoUm.

Jedná se o moderní multifunkční výrobky, které byly vyvinuty na základě nejnovějších principů v oboru stavební tepelné fyziky. Směsi jsou určené k provádění zevních a vnitřních omítek s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, které v součastnosti nemají na trhu přímého konkurenta.

Díky svým vyjímečným hydrofobním a vzduchopropustným vlastnostem napomáhají omítky ThermoUm odstranit vlhkost, čímž zamezují vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř konstrukce a vytvářejí zdravé a bezpečné prostředí v obytných prostorách. Přírodní struktura materiálů ThermoUm zajištuje velmi kvalitní zvukovou izolaci a v prostoru aktivně napomáhá vytvoření akustického prostředí zabraňujícího ozvěnám.

Porovnáme-li materiály řady ThermoUm s běžnými stavebními izolanty, zjistíme, že řada ThermoUm je pevnější, trvanlivější, univerzálnější, více odpuzuje vodu, ekologičtější a odolnější vůči mrazu, mechanickému poškození a vzniku trhlin. Materiál neobsahuje karcinogenní látky a má certifikáty "The Green Organisation", "Blue Angel".